Русский Украинский Английский
Час роботи: Пн-Пт 8:00-19:00
Адреса: 03124 р. Київ Радищева пер. 8
  (044) 360-92-75 • (098) 469-54-86
(095) 668-01-65viber (097) 185-49-96 
LED.in.ua - світлодіодне освітлення, продаж і монтаж за доступними цінами
×
 x 

0
Кошик для покупок
0

LOGO ROUND LED SVIT 80LedSvit публікує Цікаві статті та огляди:
Про светодидах і світлодіодних технологіях, енергозберігаючих LED-лампах
Ми впевнені, що тут Ви знайдете багато цікавого дізнаєтесь:

Виробник світлодіодних ламп у світильниках

 Крім якості і довговічності сучасні побутові електроприлади повинні володіти і економічністю. Крім того, що вони безпосередньо економлять гроші, споживаючи менше електрики, такі прилади ще й покращують екологію, дозволяючи скоротити споживання електрики. Це означає, що вони дозволяють зменшити викиди отруйних речовин з електростанцій. Першими електроприладами, які стали на чолі цього руху, були лампочки. Зараз вже мало хто використовує класичні лампи розжарювання, більшість зупиняє свій вибір на оптимальному варіанті - це світлодіодні світильники. Причинами, за якими вони набирають таку популярність, є:

1. Екологічність. Оскільки в них немає небезпечних для людини і природи парів ртуті та інших важких отруйних металів, вони ніяк не впливають на здоров'я людей;

2. Економічність. За такої ж яскравості як у класичних ламп розжарювання споживають в десятки разів менше енергії;

3. При використанні їх в освітленні вулиць можна регулювати напрямок світлового потоку, що допоможе уникнути засліплення водіїв і попадання світла у вікна житлових будинків;

4. Безпечні для використання в місцях, де зберігаються матеріали з підвищеною возгораемостью, оскільки не гріються і не іскрять;

5. З їх допомогою можна робити акцент на визначеному місці в приміщенні (картини або столу) або на вулиці (номера будинку або вхідних дверей);

6. Не приваблюють комах і не притягають пил, оскільки в них відсутня висока напруга;

7. Їх можна використовувати в будь-якому кліматі. Вони відмінно справляються як з морозами, так і з вологістю і потужними поривами вітру;

8. При їх використанні об'єкти і предмети сприймаються більш чітко, оскільки спектр світлового випромінювання, яким вони володіють, максимально наближений до сонячного, а значить, найбільш комфортний для очей людини.

 Существует три основных направления производства светодиодов: Украина, Европа и Азия (Китай). Поскольку все они отличаются как менталитетом, так и запросами населения, то качество и цена светодиодных светильников сильно отличаются.

1. Європейські корпорації виробляють світлодіодні лампи — прямое наследие ламп накаливания. Они продолжили свое дело под старыми брендами, просто сменили продукцию на более современную. Основными параметрами, характеризующими все европейские фирмы производители, являются:

• широкий ассортимент;
• тщательный контроль производства;
• подтвержденная гарантия на продукцию;
• высокое качество изделий;
• повышенная цена на продукцию.

2. Китайские фирмы производители. В основном занимаются подделкой известных брендов, поскольку их продукция больше рассчитана на внешние рынки, такие как США, Европа и СНГ. У китайских производителей светодиодных светильников самые низкие цены, благодаря чему им и удается продвигать свою продукцию. Но такая низкая цена обусловлена недостаточным контролем производства, в результате чего качество изделий значительно ниже, чем у других производителей. Да и гарантию на китайские светодиоды предоставляют довольно редко.

3. Регіональні виробники. Порівняно з попередніми володіють оптимальними параметрами ціни і якості. Крім того, що у регіональних фірм випускають світлодіодну продукцію присутня гарантія на свою продукцію, вони постійно вдосконалюють процес виробництва, що добре позначається на ціновій політиці ринку. Невеликим недоліком можна назвати менший вибір модельного ряду, в порівнянні з вищеназваними виробниками.

Застосування світлодіодних світильників практично нічим не обмежена. Їх використовують як для дизайну інтер'єру і додання приміщенню свого стилю, так і у вуличному і промисловому освітленні. Кожна партія приладів повинна проходити обов'язкову процедуру в лабораторії ВТК, де їх ретельно перевіряють на якість і вибраковують світильники з найменшими дефектами. Завдяки своїй економії і здатності створювати затишок і комфорт в будь-якому приміщенні, світлодіодні світильники все сильніше витісняють альтернативні прилади і завойовують ринок. Їх форми і моделі весь час вдосконалюються, з'являються більш ексклюзивні і незвичайні моделі, які зможуть задовольнити людей з найрізноманітнішими смаками.

Наша компания работает от производителя светодиодной продукции нового поколения Ledmax™ которая зарекомендовала себя на рынке светодиодного освещения.

ⓁⒺⒹ.ⒾⓃ.ⓊⒶ Магазин світлодіодного освітлення нового покоління

Ми знаходимося за адресою:

  • Україна, 03124, Київ, пер. Радищева 8
  • тел./факс:+38 044 290-04-04
  • оф. 044 290-04-04
  • моб.+38 098 469-54-86
  • моб.+38 095 668-01-65
  • info@led.in.ua
Замовити дзвінок
1000 максимум символов

Пошук

Консультант задати питання