Русский Украинский Английский
Час роботи: Пн-Пт 8:00-19:00
Адреса: 03124 р. Київ Радищева пер. 8
  (044) 360-92-75 • (098) 469-54-86
(095) 668-01-65viber (097) 185-49-96 
LED.in.ua - світлодіодне освітлення, продаж і монтаж за доступними цінами
×
 x 

0
Кошик для покупок
0

LOGO ROUND LED SVIT 80LedSvit публікує Цікаві статті та огляди:
Про светодидах і світлодіодних технологіях, енергозберігаючих LED-лампах
Ми впевнені, що тут Ви знайдете багато цікавого дізнаєтесь:

Правильное освещение в офисе

Свет – это незаменимый элемент который дает нам способность видеть и оценивать всё, что нас окружает. Правильный свет дает возможность повысить продуктивность труда, в свою очередь плохое, может стать причиной переутомления и головной боли.

Каким же должно быть освещение рабочего пространства ?

Для такого освещения лучше всего подходит смешанный свет. Это относится к освещению как рабочего места, так и пространства в общем.

 

profesionalnoe osveshenieРаботаем над освещением : от разработки проекта до реализации.

Профессиональное LED освещение для торговых залов

Правильное освещение - это залог успешных продаж !

Освещение является отличным средством привлечения внимания, а световые акценты в торговом помещении – самые сильные из всех видов акцентов. Правильное светодиодное освещение способно подчеркнуть достоинства товара и вызывать у людей определенные эмоции, влиять на физиологические реакции организма.

Ландшафтне світлодіодне освітлення Ландшафтне світлодіодне освітлення - як новий напрям для створення як об'ємних і масштабних проектів, так і для локальних і простих завдань в області освітлення об'єктів і територій. 

Заміський ділянку або прилегла територія сьогодні без гарного освітлення просто не мислимо.

Ландшафтное освещение в Киеве способно придать приусадебному участку особый колорит, подчеркнуть его красоту и оригинальность в ночное время.

tochechnie svetilniki dlya natyazhnikh potolkov Точно сплановане світлодіодне освітлення, може не тільки підкреслити дизайн окремих деталей інтер'єру, але і стати його головною родзинкою. Саме тому, плануючи ремонт варто продумати кожну деталь до дрібниць. Натяжна стеля у цьому випадку стане ідеальним варіантом.

Все ж не варто забувати, що для такого полотна на стелі потрібно ретельно продумати джерела освітлення.

Вибір світлодіодних ламп для натяжної полотна

planirovanie osveshcheniya Грамотно розставлені акценти в світловому оформленні торгового майданчика, є її візитною карткою, а також запорукою успішного ведення бізнесу в торгівлі. Саме тому в пріоритеті стане розробка плану, де буде чітко розписано розташування, тип, потужність і загальна кількість приладів для освітлення.

 Особливості торгових залів

 Освітлення для різних приміщень, що обумовлено їх специфікою, саме тому реалізується по-різному.

вибір світлодіодного освітлення передпокою Вхідна зона квартири, як і всі інші, має потребу в гарному освітленні. Китайське вчення Фен-шуй говорить, що хороше освітлення передпокою відганяє злих духів. Того ж думки дотримується й індійське вчення Ваасту. Навіть якщо ви не вірите древнім наук про гармонізацію простору, вам необхідно організувати грамотне освітлення передпокою в чисто функціональних цілях.

Світлодіодні лампи та їх вплив на здоров'я людини

 Прилади на основі діодів з'явилося зовсім недавно, однак вже встигли зайняти лідируючу позицію. Це не дивно, адже вони відкривають нову еру в штучному освітленні.
 Розглянуті світлодіодні лампи споживають значно низька кількість енергії, у порівнянні зі своїми аналогами. Але чи все так гарно, як нам намагаються донести виробники? Чи Не шкідливі вони для людини?

Виробник світлодіодних ламп у світильниках

 Крім якості і довговічності сучасні побутові електроприлади повинні володіти і економічністю. Крім того, що вони безпосередньо економлять гроші, споживаючи менше електрики, такі прилади ще й покращують екологію, дозволяючи скоротити споживання електрики. Це означає, що вони дозволяють зменшити викиди отруйних речовин з електростанцій. Першими електроприладами, які стали на чолі цього руху, були лампочки. Зараз вже мало хто використовує класичні лампи розжарювання, більшість зупиняє свій вибір на оптимальному варіанті - це світлодіодні світильники. Причинами, за якими вони набирають таку популярність, є:

Як розрахувати потужність лампи? Таблиця потужності ламп - LED лампи київ У далекому минулому Т. А. Едісон потряс весь світ своїм відкриттям. Він удосконалив конструкцію самої першої лампи, застосувавши вугільну нитку в якості тіла розжарювання. Тоді ж він запропонував відкачувати повітря з колби. Таким чином американський вчений став першовідкривачем ламп розжарювання. Через певний час вугільна нитка була замінена на вольфрамову.

svetodiody idealnyj istochnik svetaПравильно підібране освітлення офісу, кабінету або будинку вважається запорукою комфорту та великої продуктивності праці. Тому сьогодні вся увага спрямована на встановлення саме світлодіодних джерел освітлення. Вони являють єдино якісну альтернативу величезної кількості ламп, що використовуються раніше.

Як правильно вибрати світлодіодне (led) лампу

Що таке світлодіод

 Світлодіод – это полупроводниковый элемент с электронно-дырочным переходом, генерирующий свет при прохождении электричества через него. Главным отличием светодиодного источника света от других ламп то, что в кристалле светодиода преобразование переменного тока в постоянный сопровождается мінімальними втратами на нагрівання.

Замовити дзвінок
1000 максимум символов

Пошук

Консультант задати питання